UPDATE Bądź na bieżąco z anulowanymi rejsami oraz poradami podróżnymi.
Princess Cruises
Poprawa zdrowia publicznego

COVID-19 Guest Protocols

Updated March 4, 2021

Princess Cruises jest w trakcie finalizowania wszystkich wymaganych protokołów COVID-19 dla swoich Gości. Poniżej znajdują się obecnie planowane środki, które mogą ulec zmianie w miarę ustalania dalszych szczegółów. Będą aktualizowane zgodnie z wytycznymi organów zdrowia publicznego.

Rezerwacja: Wszyscy goście powinni uważnie zapoznać się z naszymi poradami zdrowotnymi dotyczącymi rezerwacji wstępnej oraz przygotowań przed podróżą, zamieszczonymi w Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC)Poprawa jakości badań przesiewowych

Poprawa jakości badań przesiewowych

Podejmujemy kroki w celu wdrożenia odpowiednich badań przesiewowych przed wejściem na pokład COVID-19, w tym:
- obowiązkowe rozszerzone kontrole stanu zdrowia przed wejściem na pokład, w tym 100% badanie COVID-19, bezdotykowe kontrole temperatury i kwestionariusze zdrowotne,
- zgodnie z najnowszymi wytycznymi skierujemy każdą osobę z oznakami i objawami COVID-19 lub zidentyfikowaną w grupie ryzyka na dodatkowe badania medyczne przed wpuszczeniem ich na pokład - w razie potrzeby dodatkowe kontrole (i kontrole zdrowotne podczas całego rejsu)
- śledzenie kontaktów jest planowane dla każdego rejsu

Odpowiedzialny dystans fizyczny

W całej flocie ułatwiamy ćwiczenie dystansu fizycznego, zarządzając czasem, rozmiarem i przepływem grup w miejscach na pokładzie i podczas wydarzeń oraz pomagając w podejmowaniu świadomych decyzji o tym, co robić na pokładzie. Programy rozrywkowe i restauracje będą projektowane w celu zwiększenia dystansu fizycznego.

Odpowiedzialny dystans fizyczny
Maski

Maski

Gdy nie można zachować fizycznego dystansu lub gdy jest to nakazane przez organy zdrowia publicznego, na pokładzie, na prywatnych wyspach i podczas wycieczek lądowych wymagane będzie noszenie maski. Maski muszą być noszone w terminalach, podczas wsiadania i wysiadania.

Higiena osobista

Goście będą zachęcani do korzystania z umywalek do mycia rąk i dozowników środków odkażających do rąk przy wejściach na statek oraz w miejscach o dużym natężeniu ruchu na całym statku. Goście zostaną poproszeni o śledzenie informacji zdrowotnych o sposobach zachowania zdrowia na pokładzie i na lądzie poprzez codzienne programy, systemy rozrywki, ogłoszenia, literaturę w kabinach i naszą aplikację. Nie będzie samoobsługi podczas posiłków. Wszystkie posiłki są serwowane przez kelnerów.

Higiena osobista
Bezpieczne doświadczenia na lądzie

Bezpieczne doświadczenia na lądzie

Współpracujemy z lokalnymi władzami, miejscami docelowymi i organizatorami wycieczek, aby wzmocnione środki BHP na pokładzie były utrzymywane również na lądzie. Będziemy przestrzegać protokołów zdrowotnych dla każdego odwiedzanego portu. Może nastąpić zmniejszenie liczby wycieczek i pojazdów turystycznych. Dozwolone będą tylko wycieczki lądowe, które są zgodne z naszymi zalecanymi protokołami, pod rygorem wymaganego przestrzegania ich przez wszystkich Gości i odmowy ponownego wejścia na pokład dla wszystkich Gości, którzy ich nie przestrzegają.

Znajdź rejs

Kontakt

Tel. (+48) 22 222 46 15

poniedziałek - piątek w godz. 9.00-18.00

Dane firmy
Morskie Sp. z o.o.
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
Tel.: (+48) 22 222 46 15
Fax: (+48) 22 222 46 01
e-mail: kontakt@morskie.pl

Dane rejestrowe spółki
MORSKIE Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-120) przy ulicy Złotej 59, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000434460
REGON 146271562
NIP 525 253 60 91

Biuro Morskie Sp. z o.o. mieści się w półokrągłym biurowcu przy centrum handlowym Złote Tarasy. Wejście do biurowca (Lumen) znajduje się przy ul Złotej, prawie na przeciwko hotelu Mercure (dawniej Holiday Inn). Zapraszamy na 6 piętro.

Od 1 czerwca 2020 przeszliśmy na biuro zdalne. Powrót na 6 piętro jest planowany ale niestety w obecnej sytuacji daty nie jesteśmy w stanie określić. Aby spotkać się w tej lokalizacji prosimy o kontakt z biurem.